14 dniowa gwarancja zadowolenia

liczarka-banknotow.pl zapewnia 14 dniową gwarancję zadowolenia, o ile zamówienie złożono na stronie internetowej liczarka-banknotow.pl. *Jeżeli nie jesteś całkowicie zadowolony z urządzenia, to wyślij je nam z powrotem w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, w którym je odebrałeś. Tylko osoby fizyczne mogą odesłać produkty w ciągu 14 dniu. Firmy i inne zakłady gospodarcze według przepisów UNI Europejskie, nie mają prawo odmówić.

Czas gwarancji

Na wszystkie produkty liczarka-banknotow.pl dajemy 12 miesięczny czas gwarancji.

Gwarancja i błędy

Naprawa w okresie gwarancji (12 miesięcy) Należy prosić o numer RMA. Koszty transportu opłacamy wspólnie. (Klient opłaca koszt transportu do naszej firmy, a nasza firma płaci za odesłanie produktu). Naprawa po okresie gwarancyjnym (12 miesięcy) Należy prosić o numer RMA. Przesyłki, które przyjeżdżają bez numeru RMA zostaną odrzucone. Opłaty za przesyłki ponosi nadawca.

Świadectwo CE

Znak CE zaświadcza, że wszystkie produkty liczarka-banknotow.pl odpowiadają wymaganiom zdrowotnym i środowiskowych dotyczącym konsumentów unijnych. Znak CE Conformité Européenne, oznacza, zgodność z europejskimi przepisami prawnymi.


-Banknote Kft.  © 2013-2024  All rights reserved 
 Počítačky bankoviek  Verificatoare de bancnote  Bankjegyszámláló  AccuBANKER  contadordebilletes.es
 liczarkadobanknotow.pl  geldzahler.at  masinadenumaratbani.ro  Sedelräknare  Seddeltællere

PayPal      Stripe